Ridiva on Facebook
Kainininkas
Išmanusis laikrodis vaikams Sponge See rožinis

LOKACIJA

Ši funkcija padės tėveliams žinoti kur yra jų vaikai. Mobilioje aplikacijoje galima matyti ne tik tikslią vaiko būvimo vietą realiu laiku, bet ir jo judėjimo kelią, pasirinkus datą. Nustatę būvimo zoną, iškarto gausite pranešimą į savo mobilųjį įrenginį, kuomet vaikas paliks Jūsų nustatytą jam leistiną būvimo zoną.

TELEFONAS
Sponge See turi SIM kortelės lizdą ir priimti kiekvieno skambučius, taip pat Jūs galėsite įvesti 10 numerių į laikroduko telefonų knygą. Ištikus bėdai vaikas gali nuspausti pagalbos mygtuką. Laikrodukas iškart pradės skambinti vienam po kito, trims Jūsų įvestiems telefono numeriams. Vaikas galės ne tik perskaityti žinutes, bet ir be telefono pagalbos į jas atsakyti. Laikroduke įmontuotas mikrofonas leis išsiųsti balso pranešimą į Jūsų susirašinėjimo langą.

KAMERA
Puiki galimybė net neturint telefono padaryti nuotrauką, kuri išsisaugos laikroduko atmintyje. Visada su savimi ant rankos turėdamas laikroduką, vaikas galės fiksuoti visas įdomias akimirkas. Jūs taip pat mobilios aplikacijos pagalba galėsite padaryti nuotrauką vaikui net nežinant. Taip matysite aplinką, kurioje yra Jūsų vaikas.

SPALVOS IR DIZAINAS
Ryškios, vaikiškos spalvos trauks kiekvieno vaiko akį ir jis tikrai noriai jį užsisegs ant rankos. Laikroduko dizainas tiks ir mergaitei ir berniukui.
SVARBU! Nepamirškite, kad norėdami naudotis visomis laikrodžio funkcijomis, turite įdėti ir aktyvuoti SIM kortelę.


EAN: 7807299684088
Kaina (su PVM):
31.99 €

Šios prekės neturime

Krepšelis
Krepšelis tuščiasApdovanojimai
Strongest in Lithuania


Mūsų prekinis ženklas
tellos
Mes atstovaujame


Pagalba

 

Susisiekite su mumis:
tel. +370(5) 264-08-75
mob. +370-659-32500

Arba per Skype